Greenville's favorite rock'n'roll dive! | Calendar

All shows are 18+. If you would like a more traditional calendar view please click on the icon below.

Agenda

  1. Sep
    3
    Thu

    1. Marrow of Earth/ Drown Them/ Neverfall/ Raingod
      9:00 pm – 11:45 pm
  2. Sep
    4
    Fri

    1. Sun Brother/ St Maurice/ Floco Torres
      9:00 pm – 11:45 pm
  3. Sep
    5
    Sat

    1. Colossus/ Sunshine State/ Miracles/ The Indoor Kids
      9:00 pm – 11:45 pm
  4. Sep
    10
    Thu

    1. Valentine Wolfe/ Corwyn
      9:00 pm – 11:45 pm
  5. Sep
    11
    Fri

    1. The Long Canes/ Blackfoot Gypsies/ Mason Jar Menagerie
      9:00 pm – 11:45 pm
  6. Sep
    12
    Sat

    1. The Francis Vertigo/ Motel Glory/ The Salt Flats
      9:00 pm – 11:45 pm
  7. Sep
    13
    Sun

    1. Frozen Concrete/ Repeat Repeat/ Brother Oliver
      9:00 pm – 11:45 pm
  8. Sep
    17
    Thu

    1. Jeremy Ray/ Conejo Blanco/ New Junk City
      9:00 pm – 11:45 pm
  9. Sep
    18
    Fri

    1. Anna V/ Crunk Witch/ Fabric
      9:00 pm – 11:45 pm
  10. Sep
    19
    Sat

    1. People of Mars/ American Pinup/ Freakabout
      9:00 pm – 11:45 pm
  11. Sep
    22
    Tue

    1. Parasites/ Chunx/ The Scuds
      9:00 pm – 11:45 pm
  12. Sep
    23
    Wed

    1. David Liebe Hart/ Italo and the Passions/ Bully Pulpit
      9:00 pm – 11:45 pm
  13. Sep
    24
    Thu

    1. Awkward Sex…and the City (Comedy troupe)
      9:00 pm – 11:45 pm
  14. Sep
    25
    Fri

    1. The Hillary Keane Project/ Spry Old Men/ Stephen Lee
      9:00 pm – 11:45 pm
  15. Sep
    26
    Sat

    1. Solaire album release show with Onj/ Snoot/ Shit Karate
      9:00 pm – 11:45 pm
  16. Sep
    27
    Sun

    1. Avast/ Behind The Sun/ Blood of Isis/ Dangerous Assumptions
      9:00 pm – 11:45 pm
  17. Oct
    1
    Thu

    1. Benji/ Hudson K/ Strange Waves
      9:00 pm – 11:45 pm
  18. Oct
    2
    Fri

    1. Paleface/ Brooks Dixon & the Noble Sound
      9:00 pm – 11:45 pm
  19. Oct
    3
    Sat

    1. Black Hand Throne/ Coffin Torture/ Fall of an Empire
      9:00 pm – 11:45 pm
  20. Oct
    4
    Sun

    1. Wolves&Wolves&Wolves&Wolves
      9:00 pm – 11:45 pm
  21. Oct
    8
    Thu

    1. Dear Blanca
      9:00 pm – 11:45 pm
  22. Oct
    9
    Fri

    1. Jonas Sees in Color/ A Fragile Tomorrow
      9:00 pm – 11:45 pm
  23. Oct
    10
    Sat

    1. Senseless Beatings/ Pocket Vinyl/ Contra Funk
      9:00 pm – 11:45 pm
  24. Oct
    15
    Thu

    1. Rachel Kate/ Jeff Shepherd
      9:00 pm – 11:45 pm
  25. Oct
    16
    Fri

    1. The Menders
      9:00 pm – 11:45 pm
  26. Oct
    18
    Sun

    1. Jeremy Porter & the Tucos
      9:00 pm – 11:45 pm
  27. Oct
    21
    Wed

    1. Lionz of Zion/ Near Death Experience
      9:00 pm – 11:45 pm
  28. Oct
    22
    Thu

    1. Elora
      9:00 pm – 11:45 pm
  29. Oct
    23
    Fri

    1. Grown Up Avenger Stuff/ Rainbow Kitten Surprise
      9:00 pm – 11:45 pm
  30. Oct
    24
    Sat

    1. Marrow of Earth/ Death of Kings/ Neverfall/ Suppressive Fire
      9:00 pm – 11:45 pm
  31. Oct
    25
    Sun

    1. SUSTO/ Tedo Stone
      9:00 pm – 11:45 pm
  32. Oct
    29
    Thu

    1. Future Burnouts/ Left & Right
      9:00 pm – 11:45 pm
  33. Oct
    30
    Fri

    1. DAMS/ Morgan of the Pines
      9:00 pm – 11:45 pm
  34. Oct
    31
    Sat

    1. Halloween Show with Baby Baby/ TBA/ The Indoor Kids
      9:00 pm – 9:45 pm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *